Відеонагляд загальний опис

відеонагляд

Дана стаття дає відповідь на наступні питання: “Де застосовується відеонагляд?”, “Які є камери та реєстратори для відеонагляду?”, “Як правильно вибрати бренд системи відеоспостереження?”, “Відеонагляд в Луцьку та Волинській області?”.

Темп сучасного життя вимагає грамотно використовувати свій час. Одним із інструментів цього є відеонагляд. Системи відеоспостереження зараз стали вже необхідністю, а не просто якоюсь цікавою іграшкою яку можна продемонструвати друзям. Вони вирішують такі заді як: віддалений контроль персоналу, захист майна, керування виробництвом і т.д. Раніше системи відеоспостереження були не так розповсюджені, оскільки цінник такої системи був не малим, і в основному це могли дозволити великі фірми, банки і т.д. Зараз все змінилось, в сучасному будинку відеонагляд це як “must have”, не кажучи про різні організації, кафе, ресторани і т.д.

Розглянемо складові відеонагляду

Камера відеонагляду один з головних елементів системи відеонагляду, 99% камер (крім спеціалізованих) видають кольорове і чорно-біле зображення. Може виникнути питання, «Чому камери показують чорно-біле зображення це ж минулий вік», але не все так просто. Вночі або при недостатній освітленості, зображення в чорно-білому режимі виграє у кольорового по чіткості, контрастності і якості. Ви згадайте на скільки важко визначити колір предмету в темноті. Тому сучасні кольорові камери працюють в режимі ”День-Ніч”, це коли вдень камера показує в кольорі, а вночі в чорно-білому режимі. Камери відрізнятися формою та виконанням корпусу, роботизовані PTZ, або прості, по технології передачі даних, роздільній здатності і т.д. Детально про параметри камери відеоспостереження дивіться тут.камера відеонагляду

Відеореєстратор являє собою “DVD player“, який отриманий потік даних від відеокамер, записує на жорсткий диск чи сервер. Це автономний пристрій зі своєю операційною інформацією. Відеореєстратори відрізняються по кількості камер які можна підключити, по підтримці технології отримання та передачі даних, по якості відео зображення і т.д. детально про всі параметри відеореєстратора дивіться тут. Всі сучасні реєстратори можна вивести в Inet і заходити на них віддалено через смартфон, планшет ноутбук і т.д. Також для підключення відеокамер існують, точніше існували, плати відеонагляду, завдяки яким комп’ютер перетворюється в сервер відео реєстрації, але зараз це майже не використовується, ця технологія «вмерла».
З нашої практики скажемо, що всі хто стикнувся з відеонаглядом, в подальшому з ним не розстаються, тобто це дійсно потрібна і корисна річ. Питання в іншому, який бренд вибрати і яку технологію використати при побудові відеонагляду, оскільки ринок перенасичений  різними системами і кожен каже, що в них найкраще. Для звичайної людини це складні питання, а допустимо вона, ще взагалі ніколи не бачила систем відеонагляду, вона не може порівняти щось з чимось. І клієнту ставлять систему яка просто г…. ,а він думає, що в нього вона найкраща, таке часто ми зустрічаємо не тільки на приватних будинках, але й великих магазинах, заводах, офісних центрах, в Луцьку, Волинській області і не тільки. Можливо більшість фірм, які займаються відеонаглядом у Луцьку тай в цілому по Україні, будуть не задоволені такими поглядами як в нас, але ми за якісні системи відеоспостереження, системи безпеки і за професійність тим чим займаємось. Ми не будемо тут розповідати які бренди класні, а які нікудишні, для більш-менш нормальної орієнтації, загугліть Top Security 50 2016 (наприклад 2016 року) і Вам стане зрозумілим, що обирати. Звичайно, тут не так все однозначно і є певні нюанси, хтось може сказати, що рейтинг чогось це не показник, але якщо Вам пропонують бренд який взагалі без рейтингу – задумайтесь….(це адресовано не тільки кінцевим споживачам але й фірмам які займаються відеонаглядом).відеонагляд Луцьк,відеоспостерження Луцьк

Якщо Вам потрібен якісний відеонагляд та інші системи безпеки в Луцьку, Волинській обл., Україні, Закордоном, дзвоніть нам, ми допоможемо правильно вирішити Ваші поставлені задачі.

Комментарии закрыты.